środa, marca 01, 2017

WRACAM!

Czuję, że wiszę Wam, moi drodzy Czytelnicy, wyjaśnienia! Problem polega na tym, że prócz małych zmian na blogu (jak Wam się tu podoba?!) tak naprawdę nie mam nic na swoje usprawiedliwienie :( Wciągnęło mnie życie, po prostu. Praca, hobby, pasja. Trochę grypy, święta, i tak w kółko. A jak raz się przestanie, to potem ciężko ruszyć. 

Poza tym, czasem mam wrażenie, że jestem dinozaurem. Że 32 lata to sporo, żeby "być na czasie", żeby nadążyć za urodową blogosferą. Staram się jednak te myśli odganiać pamiętając, że jeśli coś robimy z pasją, to nie liczy się metryka.

Nagromadziło mi się kosmetyków do recenzji, ze wszystkim zalegam, nie wiem od czego zacząć... Tyle jest produktów, które chciałabym Wam pokazać!!! Mam nadzieję, że jeszcze tu jesteście! Bo ja mam TYLE dla Was! Konkursy, nagrody, tyle dobra. No i opinie, recenzje, makijaże. To wszystko i mam nadzieję, że jeszcze dużo dużo więcej. 

Dajcie znać w komentarzu - co sądzicie o nowym szablonie, czy jesteście, czy mam dla kogo pisać, czy zatoczyłam koło i znowu, jak na początku, będę pisać dla siebie... Ale nawet jeśli - pisać będę!

Stęskniłam się. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, każdy z radością czytam i zapewniam, że na każdy postaram się odpowiedzieć najszybciej jak się da.

Bardzo Was proszę o niezostawianie w komentarzach bezpośrednich linków do blogów. Uwierzcie mi, ja też szukam fajnych blogów i jeśli zainteresuje mnie Wasz komentarz - poradzę sobie ze znalezieniem Waszego bloga.
Komentarze obraźliwe lub mające na celu wyłącznie autopromocję, a także wszelkiej maści spam będą od razu usuwane.

Copyright © 2014 Sweet & Punchy , Blogger