wtorek, maja 03, 2016

Targi LOOK i beautyVision


 W tym roku już po raz czwarty poddam się żywiołowi szalonych zakupów na poznańskich Targach LOOK i beautyVision. 
 Mam nadzieję, że spotkam się tam i z Wami! 

W tym roku w stolicy Wielkopolski targi odbywają się już w ten weekend czyli 7 i 8 maja. A czwarty Beauty Blog Day będzie organizowany w sobotę, 7 maja. 
Poza spotkaniami i zakupami, na Targach zawsze jest co robić: szkolenia, pokazy makijażu, zdobienia paznokci, stylizacji włosów. W tym roku to także Kongres Podologiczny i Kongres makijażu permanentnego.  
Można więc nie tylko zakupić i zobaczyć na żywo nowości na rynku kosmetycznym, ale też wzbogacić swoją wiedzę z interesujących nas dziedzin.

Zakupy? Proszę bardzo! 
Jak za każdym razem obiecuję sobie, że kupię tylko najpotrzebniejsze rzeczy, ale jak to się kończy - wszyscy wiedzą ;) 
Co mam w planach? Na pewno odwiedzenie stoiska Moroccanoil - nie umiem oprzeć się temu piżmowemu aromatowi ich produktów, maska działa świetnie, chcę dokupić szampon. 
Jeśli nie będzie takich kolejek jak w Stolicy, planuję mały napad na NYXa. Może W KOŃCU uda mi się coś od nich kupić. 
Mam też w planach kupno kilku masek czy peelingu do stóp w skarpetkach, w końcu należy się przygotować do lata! 
Na pewno pobuszuję wśród lakierowych stoisk, być może zerknę też na kolorówkę, choć aktualnie mam chyba zaopatrzony kufer na sezon.

Jeśli planujecie targi jedynie zwiedzać i zrobić zakupy, TU znajdziecie kilka przydatnych porad. Fajną nowością jest możliwość skorzystania z usługi Paczka w Ruchu - nie wiem jak Wy ale ja nie znoszę dźwigać zakupów, a wiele osób jedzie pociągiem itp - nie ma za bardzo możliwości taszczenia tych kilogramów... Bardzo miły ukłon w stronę osób spoza Poznania. 

Od siebie chciałabym jeszcze dodać, że z roku na rok zwiększa się ilość stoisk, na których można płacić kartą, ale nadal warto mieć przy sobie trochę gotówki, w zeszłym roku gnałam przez cały teren targów w niewygodnych butach do bankomatu na Głogowskiej - niemiłe doświadczenie. 

Gotowi na weekendowe szaleństwo???

5 komentarzy:

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, każdy z radością czytam i zapewniam, że na każdy postaram się odpowiedzieć najszybciej jak się da.

Bardzo Was proszę o niezostawianie w komentarzach bezpośrednich linków do blogów. Uwierzcie mi, ja też szukam fajnych blogów i jeśli zainteresuje mnie Wasz komentarz - poradzę sobie ze znalezieniem Waszego bloga.
Komentarze obraźliwe lub mające na celu wyłącznie autopromocję, a także wszelkiej maści spam będą od razu usuwane.

Copyright © 2014 Sweet & Punchy , Blogger