czwartek, listopada 20, 2014

Konkurs z Craft & Beauty

Cześć!

Dzisiaj przybywam  do Was z pierwszym z kilku konkursów / rozdań jakie niebawem będę miała okazję dla Was zorganizować. Finałem będzie wielkie rozdanie z super nagrodami a tymczasem zachęcam do zabawy w zapachy!

Margaretę i Pati znam nie od dziś i powiem Wam, że pasja, z jaką dziewczyny tworzą swoje małe rękodzieła jest niesamowita. Obydwie zarażają optymizmem i przebywanie w ich towarzystwie to wielka frajda (i wiecie, że nie mówię tak, bez powodu, naprawdę tak właśnie jest). Z takim zapałem i radością opowiadają o swoich kosmetykach, i nie tylko, że aż miło!

Niedawno całkiem opisywałam u siebie wosk, w którym absolutnie się zakochałam - o zapachu Bąków Małpy, którego nazwa zrobiła wielkie wrażenie "w Internetach" :) Pomyślałam sobie wtedy, że fajnie, gdyby zapachy od dziewczyn mogło poznać większe grono! Przedstawiłam pomysł i został on zaaprobowany. I tym sposobem mam dzisiaj dla Was świetne pachnące nagrody!

To genialna okazja aby wypróbować zapachy od Craft & Beauty. Wosk to najlepsza ku temu sposobność, bo pozostałe produkty w większości przypadków można zapachowo dopasować.

edit: w formularz wkradł się błąd: ostatnie pole powinno być podpisane jako "Obserwuję na FB/Instagramie jako..." - z niewiadomego powodu formularz "czyta" wszystkie polskie znaki prócz "ą" i "ę" stąd ich brak w nim. Oczywiście ta opcja jest nieobowiązkowa - nieoznaczona gwiazdką. To tak dla ścisłości - nie ma obowiązku wypełniania jej. 

Takie cuda na Was czekają:

Nagroda główna:

Scrub cukrowy o zapachu Belgijskie Gofry (zapewniam, jest BOSKI)
Woski zapachowe:
-Żurawina o Północy
- Cukrowa Wróżka
- Aloesowy Ogórek


Nagrody pocieszenia:

- Eksplodująca Wiśnia
- Belgijskie Gofry
- Aloesowy Ogórek


- Ibiza
- Godzina Duchów
- Babie Lato


Zapraszam serdecznie do zabawy! 

Aby wziąć udział należy wypełnić poniższy formularz:Regulamin konkursu:
1. Konkurs trwa do 28.11.2014 do godziny 22.00 i jest organizowany i przeprowadzany przeze mnie - autorkę bloga Sweet&Punchy.
2. Nagrody ufundowały dziewczyny z Craft & Beauty.
3. Dane osobowe (imię, nazwisko, mail) nie są zbierane w celach innych niż weryfikacja zgłoszeń.
4. Wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę, do godziny 22.
5. Trzy osoby, które wygrają są proszone o kontakt mailowy w ciągu 24h od ogłoszenia wyników i podanie danych do wysyłki. W ciągu kolejnych 5 dni roboczych nagrody zostaną wysłane do zwycięzców Pocztą Polską.
6. W przypadku braku zgłoszenia mailowego w ciągu 24h od ogłoszenia wyników, po rzeczonych 24h wybieram kolejnego/ych zwycięzcę/ów.
7. Nagrody nie podlegają wymianie na równowartość pieniężną.
8. Jeśli nie jesteś osobą pełnoletnią - będę prosiła o przesłanie zgody rodziców na udział w konkursie.
9. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego regulaminu.
10. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do nagród, zasad, itp - zachęcam do kontaktu! 
11. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.). 

1 komentarz:

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, każdy z radością czytam i zapewniam, że na każdy postaram się odpowiedzieć najszybciej jak się da.

Bardzo Was proszę o niezostawianie w komentarzach bezpośrednich linków do blogów. Uwierzcie mi, ja też szukam fajnych blogów i jeśli zainteresuje mnie Wasz komentarz - poradzę sobie ze znalezieniem Waszego bloga.
Komentarze obraźliwe lub mające na celu wyłącznie autopromocję, a także wszelkiej maści spam będą od razu usuwane.

Copyright © 2014 Sweet & Punchy , Blogger