wtorek, września 10, 2013

Rozchichotany różowy autobus czyli BENEFIT Smile Tour :)

Może się wydawać,  że ostatnio mój blogowy zapał nieco przygasł... Niestety, od paru dni odczuwam dobitnie sezon jesienno-grypowy :/ A w takich momentach najbardziej mam ochotę wgrzebać się pod kołdrę i zaczytać w dobrym kryminale :) Jednak w tym wszystkim spieszę Wam zdać relację z niesamowicie pozytywnego wydarzenia, w jakim miałam przyjemność brać udział w zeszłym tygodniu. A było tak :)


Już w środę po pracy ruszyłam (co prawda niestety nie różowym, ale dość jak na nasze warunki muszę przyznać schludnym) pociągiem do Stolicy. A w czwartek rano wraz z Agatką (jeszcze raz Ci dziękuję Kochana!!) udałyśmy się na miejsce zdarzenia - czyli Plac Teatralny 1. Ze znalezieniem miejsca nie miałyśmy problemu, bo od razu naszą uwagę przykuł taki słodki "ruszofy" autobus :) 


Gdy już wszyscy się przywitali, zasiedli wygodnie i chwycili w dłoń różowe babeczki, rozpoczęła się oficjalna część konferencji prasowej, na którą zaproszone zostałyśmy także i my - blogerki! 

babeczka była moja :))

a malutkie kanapki spreparowała Marta z MakeUpHolics


Ania z bloga bazarek kosmetyczny


Smacznego życzymy Marcie z bloga sauria80world :))

Szczerze mówiąc - nie umiem powiedzieć o co w tym zdjęciu chodzi ale dziewczyny wyszły super :D

Część oficjalną - w której była mowa i o historii marki Benefit, i o ich bestsellerowych produktach, i o całej akcji Smile Tour - poprowadziła aktualna Miss Polonia Paulina Krupińska. Następnie miałyśmy okazję trochę porozmawiać ze sobą, oraz popodziwiać nowości marki Benefit :) Po ich zdjęcia odsyłam na bloga Marty (KLIK).



Aż wreszcie zasiadłyśmy w różowym busie :) 















Nawet nasz DJ miał różową koszulę ;) 


I chociaż dookoła były chmury, o takie:


To nad nami niebo było piękne i słoneczne. Przypadek? Hm. I don't think so ;) i dobrze, bo nie miałam ani parasola ani nic czym by można się ochronić ;)



Warszawa z dachu Benebusa wyglądała trochę inaczej niż ta moja urlopowa, sierpniowa :) Ale nadal pięknie. Uwielbiam Stolicę :)






Zabawa była przednia! A jeśli i Wy chcecie się powygłupiać w różowym busie - oto garść informacji! 

Specjalny, różowy autobus Benefitu wyruszy już 13 września czyli dokładnie za trzy dni, startując w Stolicy. Po niej będzie krążył 13 i 14 września, po czym odwiedzi dwa inne duże miasta: Łódź (15 i 16 września) i Poznań (18 i 19 września). Połączenie tych trzech miast na mapie Polski stworzy wielki uśmiech :) A według filozofii marki Benefit - to on jest najlepszym kosmetykiem :) 

W autobusie będzie można nie tylko potańczyć przy muzyce DJ’a, ale również przez chwilę dać się ponieść wodzy fantazji, poskakać z różowymi pomponami, założyć różowe okulary i posiedzieć w specjalnym różowym barze. Hostessy będą wręczać  ulotki uprawniające do zniżek podczas zakupów produktów Benefit Cosmetics oraz zapraszać na bezpłatne makijaże do perfumerii Sephora. Wszystko to w otoczeniu unoszących się nad głowami benefitowych pasażerów różowych baniek mydlanych i akrobacji szczudlarza.

Harmonogram tras w poszczególnych miastach:

Warszawa, 13 września 2013
§     12:00 – 12:40 CH Arkadia (A) (Plac przed głównym wejściem)
§     12:40 – 13:00 Przejazd na Plac Bankowy
§     13:00 – 13:40 Plac Bankowy (B) (Bardzo duży ruch uliczny)
§     13:40 – 14:00 Przejazd  pod Kolumnę Zygmunta
§     14:00 – 14:40 Kolumna Zygmunta (C) (plac przed zamkiem Królewskim)
§     14:40 – 15:00 Przejazd na Plac Defilad
§     15:00 – 15:40 Parking przed Kinoteką (D)  (Bardzo duży ruch pieszy, blisko stacji metra i Złotych Tarasów)
§     15:40 – 16:00 Przejazd na ul. Marszałkowską 116/122
§     16:00 – 16:40 Marszałkowska JUNIOR (E) (Bardzo duży ruch pieszy, parking dla autobusów)
§     16:40 – 17:00 przejazd na Rondo de Gaulle'a
§     17:00 – 17:40 Rondo de Gaulle'a (F) (Parking przy salonie Ferrari)
§     17:40 – 18:00 Przejazd na Plac Konstytucji
§     18:00 – 18:40 Plac Konstytucji (G) (Plac przed sklepem RIFF)
§     18:40 – 19:10 Przejazd na Stadion Narodowy
§     19:10 –20:00  Stadion Narodowy (H)

Warszawa, 14 września 2013
§     12:00 – 12:40 Galeria Mokotów               (A)
§     12:40 – 13:00 Przejazd na Pole Mokotowskie
§     13:00 – 13:40 Pola Mokotowskie ul. Rotnicka (B) (wjazd od Żwirki i Wigury)
§     13:40 – 14:10 Przejazd do CH Blue City
§     14:10 – 14:50 CH Blue City (C)
§     14:50 – 15:10 Przejazd do CH Wola Park
§     15:10 – 15:50 CH Wola Park (D)
§     15:50 – 16:10 Przejazd do CH Arkadia
§     16:20 – 17:00 Arkadia (E)
§     17:00 – 17:20 Przejazd pod Kinotekę
§     17:20 – 18:00 Złote Tarasy (F) (parking przed Kinoteką)
§     18:00 – 18:10 Przejazd na Marszałkowską ( DH Junior)
§     18:10 – 18:50 DH Junior (G)
§     18:50 – 19:10 Przejazd do Temat Rzeka
§     19:10 – 20:00 Temat Rzeka (H) (Duże skupisko ludzi)

Łódź, 15 września 2013
§     12:00 – 12:40 CH Tulipan (A)
§     12:40 – 13:10 Przejazd do Galeria Łódzka
§     13:10 – 14:00 Galeria Łódzka (B)
§     14:00 – 14:20 Przejazd na Plac Wolności
§     14:20 – 15:00 Plac Wolności (C) (Początek ul. Piotrkowskiej)
§     15:00 – 15:20 Przejazd na Stary Rynek
§     15:20 – 16:00 Stary Rynek (D) (Najczęściej odwiedzane miejsce przez turystów)
§     16:00 – 16:20 Przejazd do CH Manufaktura
§     16:20 – 17:40 CH Manufaktura (E)
§     17:40 – 18:00 Przejazd do Parku Moniuszki
§     18:00 – 18:40 Park Moniuszki (F) (Park w samym centrum Poznania)
§     18:40 – 19:00 Przejazd na ul. Piotrkowską
§     19:00 – 20:00 ul. Piotrkowska (G)

Łódź, 16 września 2013
§     12:00 – 12:40 ul. Zielona (A) (skrzyżowanie z ul. Piotrkowską)
§     12:40 – 13:00 Przejazd do parku im. Henryka Sienkiewicza
§     13:00 – 13:40 Park im. Henryka Sienkiewicza (B)            
§     13:40 – 14:00 Przejazd pod Politechnikę Łódzką
§     14:00 – 14:40 Politechnika Łódzka (C) (Parking przed wejściem)
§     14:40 – 15:00 Przejazd do CH Pasaż Łódzki
§     15:00 – 15:40 Pasaż Łódzki (D)
§     15:40 – 16:00 Przejazd do CH Manufaktura
§     16:00 – 16:40 CH Manufaktura (E)
§     16:40 – 17:00 Przejazd na ul. Zieloną (skrzyżowanie z ul. Piotrkowską)
§     17:00 – 17:40 ul. Zielona (F)
§     17:40 – 18:00 Przejazd do Galerii Łódzkiej
§     18:00 – 18:40 Galeria Łódzka (G)
§     18:40 – 19:00 Przejazd do CH Tulipan
§     19:00 – 20:00 CH Tulipan (H)

Poznań, 18 września 2013
§     12:00 – 12:40 Galeria Malta (A)
§     12:40 – 13:00 Przejazd do CH Kupiec Poznański
§     13:00 – 13:40 CH Kupiec Poznański (B)
§     13:40 – 14:00 Przejazd na Plac Wolności
§     14:00 – 14:40 Plac Wolności (C) (Miejsca postojowe wzdłuż placu)
§     14:40 – 15:00 Przejazd do Starego Browaru
§     15:00 – 15:40 Stary Browar (D)
§     15:40 – 16:00 Przejazd do Parku im. Adama Mickiewicza
§     16:00 – 16:40 Park im. Adama Mickiewicza (E) (Parking naprzeciwko Teatru)
§     16:40 – 17:00 Przejazd na rynek Jeżycki
§     17:00 – 17:40 Rynek Jeżycki (F) (Miejsca parkingowe wokół rynku)
§     17:40 – 18:10 Przejazd do Parku Kasprowicza
§     18:00 – 18:40 Park Kasprowicza (G) (Akcja promocyjna w parku, parking wokół parku)
§     18:40 – 19:10 Przejazd do CH Mercelin
§     19:10 – 20:00 CH Mercelin (H)


P.S. Nowości marki Benefit a także moje warszawskie zakupy pokażę Wam już niebawem :) Nie chciałam przedłużać tego posta o kolejne zdjęcia - i tak wyszło ich baaaaardzo dużo :))

87 komentarzy:

  1. Super wyprawa tym benebusem, wszystkie dziewczyny uśmiechnięte i tak trzymać! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gosia - startuj do Benebusa w Poznaniu :)
      w końcu uśmiech to najlepszy kosmetyk :) i najtańszy :)

      Usuń
  2. fakt, że marka wychodzi do ludzi poprzez blogerów i vlogerów zawsze u mnie plusuje :)
    widać, że świetnie się bawiłyście i o to własnie chodzi :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. oj - im więcej pokonanych km na benebusowym liczniku, tym atmosfera była luźniejsza :) było świetnie :)

      Usuń
  3. kradnę kilka fotek - Kasiulka - bosko było i już - nawet chmury nam nie przeszkodziły

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. kradnij Aga, kradnij :)
      było świetnie :))

      Usuń
  4. Super, Kasia, dzięki! :* Ja nie jadłam kanapek! hihihi buziaczki i do zobaczenia :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja też się nie załapałam na kanapeczki. ale później pożywiłam się wietnamskim jedzonkiem :)
      do zobaczenia mam nadzieję wkrótce :)) :*

      Usuń
  5. Szkoda, że do Wrocławia nie dotrze :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. może w przyszłym roku zaplanują inną trasę - jeśli pomysł wypali i dziewczyny (i chłopaki) stawią się licznie :)

      Usuń
  6. Świetna przejażdżka i z pewnością milutkie spotkanie, widać na fotkach, że dobrze czujecie się w swoim towarzystwie :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. oj zdecydowanie - dziewczyny są super - wyluzowane, kochane i pomocne :)
      no i oczywiście, była też po konferencji część nieoficjalna, trochę łażenia po mieście i spontaniczne spotkanie na kawie w Złotych :) super :))

      Usuń
    2. Takie spotkania nieoficjalne są najlepsze :)

      Usuń
    3. oczywiście :)
      zwłaszcza jak idziesz, w obcym mieście, zamyślona środkiem galerii i nagle słyszysz "OOO KASIA!" i przygarnia Cię kilka wesołych babek i jedna urocza mała Panna :)

      Usuń
  7. Zazdroszczę miło spędzonego dnia ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. będzie co wspominać :) to z pewnością :)

      Usuń
  8. Ale fajnie:D! również zazdroszczę:) niestety takim różowym cudem się nie przejadę, bo jak na złość wszędzie za daleko ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Fajnie by było, gdyby w przyszłym roku zaplanowali alternatywną trasę bo rzeczywiście trzy miasta to niedużo, ale coś na początek :) dajmy ekipie się rozkręcić :)

      Usuń
  9. fotek faktycznie sporo, ale i tak czuję niedosyt ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ahahaha no coś Ty :D
      serio?
      bałam się, żeby mi się to załadowało w post :D

      Usuń
  10. Fajna impreza! Szkoda tylko,że nie widać Cię na fotkach.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. niestety - moim aparatem trudno sobie zrobić samo-wiadomo-co ;)
      ale z pewnością gdzieś tam się przewinę u dziewczyn :)

      Usuń
  11. Oho, i ja jestem.Z goraczka:)))

    Super było!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. oj tam z gorączką - nie widać nic a nic :*
      mam nadzieję, że już Ci lepiej, teraz przeszło na mnie...

      Usuń
    2. leeeeeeeeeeeci :) pół czy od razu całą??? :)

      Usuń
  12. ehhh, i co ja mogę powiedzieć :P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. możesz powiedzieć "do zobaczenia Kasik w sobotę :*** " (no dobra, te buziaczki to sobie sama dodałam, pewnie byś ich tyle mi nie dała :P

      Usuń
    2. Kasiek jak coś :P hyhy no oby do zoba w sobotę :*

      Usuń
  13. to co? teraz do zobaczenia w Poznaniu? :]

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. oczywista oczywistość, Szefowa :))

      Usuń
  14. Zazdroszczę! :) A mnie o dziwko grypsko nie wzięło, jeszcze, bo jestem strasznie chorowita :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. oj to trzymaj się dzielnie... bo panuje coś w powietrzu. ewidentnie.

      Usuń
  15. widzę że dziewczyny bawiły się świetnie, a to najważniejsze :) bardzo fajna inicjatywa marki, oby takich więcej :)
    pozdrawiam, A

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. zabawa była super :) niewiele nam trzeba, żeby się rozkręcić ;)

      Usuń
  16. super ! jestem z Łodzi i chętnie się wybiorę ! Czy ktoś się pisze? Piękny nagłówek :*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. polecam :) na pewno będzie zabawnie :) może umówcie się z dziewczynami na FB albo gdzieś - sporo Łodzianek bloguje :)
      bardzo Ci dziękuję, nagłówek nie jest mojego autorstwa :) ale ogromnie się cieszę, że się podoba :)

      Usuń
  17. widac ze to bylo mile popoludnie :) x

    OdpowiedzUsuń
  18. Ale świetna wycieczka takim odkrytym autobusem :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. no na szczęście nie padało :) ale autobus pierwsza klasa :)

      Usuń
  19. Szkoda, że o Krakowie zapomnieli...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. kochana, myślę, że to pierwsza ale nie ostatnia taka akcja. Tak naprawdę miasta odwiedzają tylko trzy... więc oprócz Krakowa jeszcze wiele innych jest "poszkodowanych" - myślę, że tu naprawdę chodziło o ten uśmiech, jaki się pojawi na mapie Polski :)
      i myślę, że jeśli zainteresowanie będzie duże z pewnością rozważą niebawem także i inne miasta :)

      Usuń
  20. haha akcja z babeczkami to nasz protest, że blogerki się źle odżywiają ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nic tylko frytki, babeczki, tłuste hamburgery... :P dobra, ja już nic nie mówię bo jeszcze na Niemodnych wylądujemy ;)

      Usuń
    2. i lodyyyy, pifffo, igrastoje ;) niemodne może jesteśmy, ale wiemy co dobre! :)

      Usuń
    3. ahahah :D
      w rzeczy samej, Droga Pani, w rzeczy samej :)

      Usuń
  21. Odpowiedzi
    1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

      Usuń
    2. a no tak, Ty przecież poza krajem.. szkooooda. :*

      Usuń
  22. Relacja na bogato :). Mnóstwo fotek, fajnie się oglądało.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. cieszy mnie to :) starałam się oddać choć trochę atmosferę spotkania :)

      Usuń
  23. Widzę impreza była niezła:)

    swoją drogą zapraszam Cię do zabawy:) http://farizah-lubin.blogspot.com/2013/09/makijaz-dzienny-zaproszenie-do-wyzwania.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. była była :)
      Słońce, ja się do takich zabaw nie nadaję ;) nie mam aż takich zdolności, ale wierzę, że dziewczyny dopiszą :)

      Usuń
  24. a do Wroclawia nie zajadą :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. może w przyszłości - nigdy nie mów nigdy - od czegoś musieli zacząć :)

      Usuń
  25. Widać, że było super! Pozazdrościć czegoś takiego :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. oj było więcej niż super!
      zabawa przednia!

      Usuń
  26. Odpowiedzi
    1. tyle pozytywnej energii :)
      i wiesz, że ludzie nam odmachiwali? :)

      Usuń
  27. Fajne wydarzenie, szkoda, że nie będzie we Wrocławiu. Aż zgłodniałam od Twoich zdjęć :D Idę na śniadanie :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nigdy nie wiadomo! być może w przyszłości odwiedzą też inne duże miasta :)

      Usuń
  28. Super przygoda! Bedą w srodę na Malcie, idę :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. oczywiście! :) nie ma innej opcji :) na pewno będzie zabawa!

      Usuń
  29. Jak zwykle w wydaniu Benefitu super impreza. Widać, że dobrze się bawiłyście.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. tęskniłyśmy za Tobą, wiesz... :*
      zabawa była super! szkoda, że nie mogłam dłużej zostać...

      Usuń
  30. zapraszamy do Wrocławia, świetny pomysł!

    www.jtalkabout.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Justynko - nie ma potrzeby linkowania w komentarzu - łatwo jest znaleźć blog autorki komentarza. :) wystarczy wejść w jej nick :)

      tak tylko informuję, bo od teraz będę usuwała komentarze z linkami. Chcę mieć przejrzystość komentarzy :)

      A autobus - z pewnością wkrótce zawita i do Wrocławia, podejrzewam że przy takim zainteresowaniu akcją koniecznie muszą to rozszerzyć :)

      Usuń
  31. musiało być super, szkoda, że takie fajne imprezy jak zawsze omijają trójmiasto:/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bogusiu ja mam wielką nadzieję, ze to nie jest jednorazowa akcja i że następnym razem poszerzą ją o więcej i więcej miast... niestety, wszędzie pewnie nie są w stanie dojechać :) ale oby się udało :)

      Usuń
  32. Nie jestem pewna, czy bardziej Wam zazdroszczę super zabawy, czy tych pysznych babeczek :P

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. zabaaaaaaaawy :))
      Kasiu - widziałam paznokcie :)) <3 ekstra!!!

      Usuń
  33. Odpowiedzi
    1. Anetko - mam nadzieję, że i kolejnego zlotu nie przepuścimy :)

      Usuń
  34. Odpowiedzi
    1. a może i Ty dasz radę załapać się na różowego busa??

      Usuń
  35. Super ! Widzę, że wszystkie świetnie się bawiłyście :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. i na części oficjalnej, i tej mniej oficjalnej i na tej zupełnie "po godzinach" :)

      Usuń
  36. Ale świetnie! Dlaczego nie będzie go w Szczecinie? :(

    OdpowiedzUsuń
  37. Jaki świetny post, z przyjemnością się oglądało i czytało.:)Szkoda że autobus nie będzie w Głogowie na przykład, czy choćby we Wrocławiu. :)

    OdpowiedzUsuń
  38. Dziś go widziałam pod manufakturą!
    ;)

    OdpowiedzUsuń
  39. No proszę jakie fajne spotkanie.. I ile znajomych twarzy :D

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, każdy z radością czytam i zapewniam, że na każdy postaram się odpowiedzieć najszybciej jak się da.

Bardzo Was proszę o niezostawianie w komentarzach bezpośrednich linków do blogów. Uwierzcie mi, ja też szukam fajnych blogów i jeśli zainteresuje mnie Wasz komentarz - poradzę sobie ze znalezieniem Waszego bloga.
Komentarze obraźliwe lub mające na celu wyłącznie autopromocję, a także wszelkiej maści spam będą od razu usuwane.

Copyright © 2014 Sweet & Punchy , Blogger