niedziela, marca 20, 2011

informacja o aukcjach z allegro

Moje Drogie!
W związku z faktem, że doszły mnie słuchy iż pewien nieuczciwy allegrowicz użył bezczelnie mojego opisu kolekcji Venomous Villains aby sprzedać swoje podróbki - chciałabym Was poinformować o jednej rzeczy. Nie wyraziłam, i nigdy nie wyrażę zgody na używanie tego, co tutaj do Was piszę w celach handlowych przez osoby trzecie. A już w ogóle oburza mnie fakt, że ktoś używa mojego WŁASNEGO tekstu aby sprzedać perfidne podróbki. Czasem na allegro coś kupuję, natomiast moja sprzedażowa historia na jednym pędzlu (zresztą i tak nieklikniętym) się zakończyła póki co. Jeśli kiedyś najdzie mnie ochota żeby pozbyć się jakiegoś MACzka (w co bardzo wątpię ;) ) to jedynie takie opisy mają prawo pojawić się u użytkownika kasiaj_siwunia (czyli u mnie). Jeśli kiedykolwiek natkniecie się na moje opisy przeglądając aukcje - proszę, dajcie znać. Nie zamierzam tego w ten sposób zostawić. Ręce opadają. Ależ jestem wściekła... 

Tym niemniej chciałabym podziękować tiniaczkowi za uważne czytanie mojego bloga :** Dziękuję Kochana!

8 komentarzy:

 1. Właśnie czytalam te opisy na Allegro i jakoś znajomo mi zabrzmiały, a potem na wizazu przecztalam o tym.. naprawde mega chamstwo jak dla mnie, dość że kradnie opis to jeszcze sprzedaje pod nim takie podróby że głowa boli. Wyobrażam sobie jaka jesteś wsciekła, bo ja bym była pewnie okropnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ma się tą pamięć;D
  Cieszę się że pomogłam i akcja odniosła, mam nadzieje, skutek na dłuższą metę. Nie denerwuj się już, nie warto. Zdrowie ważniejsze;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tu sobie kochana jeszcze gdzieś napisz, że nie wyrażasz zgody -->

  Tak w razie w. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. co za chamstwo!! normalnie ludzie to maja tupet! moglas jeszcze podac nick tego allegrowicza! pisalas do niego juz w tej sprawie?

  OdpowiedzUsuń
 5. dzięki Dziewczyny za wsparcie, jestem po prostu wściekła...
  Paulina: ale nie ma takiej konieczności nawet - to co sama napisałam, to moja własność i nie muszę mieć tego zastrzeżonego. Normalni i kulturalni ludzie szanują czyjąś własność. Prostactwo i chamstwo nawet jak będzie odpowiednia notka i tak nadal będzie postępować tak jak ta osoba.
  no a aukcja nadal wisi... także chyba allegro podobnie jak ta Katarzyna (o zgrozo moja imienniczka jeszcze) ma, cyt. "wyjebane".

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasia dobrze Cie rozumiem, mi podrzucila jedna z wizazanek aukcje na all gdzie byly wstawione moje zdjecia i swatche jedengo z fever glossow :]

  OdpowiedzUsuń
 7. Linki akcyjne:

  http://zapodaj.net/136082da6feb.png.html
  http://zapodaj.net/860e2f91a4b2.png.html
  http://zapodaj.net/ee53ece3e344.png.html

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, każdy z radością czytam i zapewniam, że na każdy postaram się odpowiedzieć najszybciej jak się da.

Bardzo Was proszę o niezostawianie w komentarzach bezpośrednich linków do blogów. Uwierzcie mi, ja też szukam fajnych blogów i jeśli zainteresuje mnie Wasz komentarz - poradzę sobie ze znalezieniem Waszego bloga.
Komentarze obraźliwe lub mające na celu wyłącznie autopromocję, a także wszelkiej maści spam będą od razu usuwane.

Copyright © 2014 Sweet & Punchy , Blogger