poniedziałek, sierpnia 02, 2010

Weekendowe mini-zakupy: MAC & buty/ Weekend mini-haul: MAC and some shoes

W sobotę odwiedziliśmy znajomych we Wrocławiu :) świetny weekend!
nie omieszkałam oczywiście udać się na zakupy, misja - buty! się działo :D
ale najpierw - moje malutkie, lecz fantastyczne, zakupy w MACu.

Udało mi się zdobyć puder z limitowanej kolekcji In The Groove Mineralize Skinfnish Stereo Rose!!! ostatni w sklepie! Nie wiem, czy nie ostatni w Polsce, tak właściwie :) jestem nią zachwycona! W panie wygląda lekko przerażająco, naprawdę myślałam, że to jakaś pomyłka jak ją zobaczyłam! Jakież było moje zdziwienie, gdy z tego ciemnokoralowego pomarańczu na skórze wyszła piękna złota, lekko zaróżowiona brzoskwinka! Jest olśniewająca! Idealnie współgra z moją jasną, choć leciutko opaloną karnacją. Miodzio!

Szminka Rebel została mi polecona przez znajomego wizażystę. Gdy tylko opowiedziałam mu o swojej miłości do zdecydowanych owocowych kolorów na ustach, od razu zaproponował, żebym przyjrzała się tej szmince! I rzeczywiście, był to strzał w 10, choć przyznam, że gdy zostałam nią w MACu umalowana po raz pierwszy trochę mną wstrząsnęła. Jest to odcień bardzo intensywny, rewelacyjnie kryjący, przypomina mi koktajl malinowo-jagodowy, na ustach wygląda soczyście, zaaplikowana pędzlem bardzo długo się trzyma. Na pewno będzie to mój hit, w pierwszej piątce szminek na cały rok, nieważne co ludzie powiedzą :)


On Saturday, we visited our friends in Wroclaw :) great weekend!
Of course, there was shopping included, main mission- shoes! That, was interesting :)
But first, my minute, yet very satisfying MAC haul.

I managed to buy MAC's In The Groove Mineralized Skinfinish in Stereo Rose! The last one in the shop, probably the last one in Poland, for that matter :) I am amazed by this one!In the pan, it looks pretty scary, I thought it's some kind of a mistake when I first saw her. Imagine my surprise when, after I swatched it, I saw a beautiful golden, slightly rosy peach instead of a dangerously looking orangey color! She's stunning! She fits my skin tone perfectly, I'm generally fair, NC 15, now slightly tanned, very slightly though. Amazing!

Rebel lipstick was suggested to me by my friend, a makeup artist. When I first told him that I so adore brave juicy fruity colors, he immediately told me to take a look at this one, when I'm in a MAC store. And I must admit, that was a perfect tip! Even though, when the makeup artist at MAC store put it on my lips I was kinda shocked. It's an extremely vibrant, opaque shade, reminds me of a raspberry and blueberry coctail, looks incredibly juicy on my lips, and has a very good staying power! It is definitely going to be one of my top 5 all year lipstick, I don't care what people say :)


Szminka Rebel i puder Stereo Rose z kolekcji MAC In The Groove (z lampą)
Rebel lipstick and Stereo Rose powder from MAC In The Groove collection (with flash)

Szminka Rebel i puder Stereo Rose z kolekcji MAC In The Groove (w słońcu)
Rebel lipstick and Stereo Rose powder from MAC In The Groove collection (in direct sunlight)

Mineralize Skinfinish Stereo Rose i szminka Rebel, w cieniu
Mineralize Skinfinish in Stereo Rose and Rebel lipstik in the shade


Minealize Skinfinish Stereo Rose i szminka Rebel w słońcu
Mineralize Skinfinish in Stereo Rose and Rebel lipstick in direct sunlight

To teraz pochwalę się moimi bucikami :) z moimi "butowymi" zakupami jest niestety tak, że jak już potrzebuję jakiejś konkretnej pary i szukam to albo nic mi się nie podoba, albo wszystko za drogie, albo nie ma mojego numeru. Życie. Decyzja w obu przypadkach była szybka - znalazłam buty które mi się podobają, jeszcze w miarę na moją kieszeń, numer jest, kolorystyka OK - biorę, zanim będzie za późno :D i wzięłam. A co!
Now my new shoes :) Situation is complicated when it comes to my shoe-shopping. When I need certain type of shoes and I deliberately look for it there's either nothing interesting for me, or everything that is nice is unfotunately too expensive or not in my size. Life. That is why the decision this time was quick. I found shoes that I like, affordable, my number, my color - "I'll take it before it's too late" :D And I took both. What the heck!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, każdy z radością czytam i zapewniam, że na każdy postaram się odpowiedzieć najszybciej jak się da.

Bardzo Was proszę o niezostawianie w komentarzach bezpośrednich linków do blogów. Uwierzcie mi, ja też szukam fajnych blogów i jeśli zainteresuje mnie Wasz komentarz - poradzę sobie ze znalezieniem Waszego bloga.
Komentarze obraźliwe lub mające na celu wyłącznie autopromocję, a także wszelkiej maści spam będą od razu usuwane.

Copyright © 2014 Sweet & Punchy , Blogger