wtorek, czerwca 22, 2010

No to zaczynamy :) / Here we go!

No i stało się! W końcu zdecydowałam się na założenie własnego bloga :) ciekawe co z tego wyjdzie?
Nie przeczę, zostałam zainspirowana wieloma blogami, które z zaciekawieniem śledzę i które dostarczają mi inspiracji w życiu codziennym. Ale o nich będzie mowa wkrótce.

Kilka słów o mnie:
- zamiast pisać bloga, powinnam teraz z zacięciem pisać pracę magisterską.. ale sami przyznajcie, o ile blog jest ciekawszy...
- jestem kociarą. Co nie znaczy, że nie lubię psów. Pod swoją opieką mam cztery kociaste, choć tylko dwa mieszkają ze mną. Przedstawię Wam je wkrótce, wszystkie cztery :)
- jestem też tzw. kosmetoholiczką :) w szczególności fanką firmy MAC, ale są też i inne marki które lubię. Ostatnio pomału zaczynam wkręcać się w OPI (po ostatnich wydarzeniach w sieci to nawet nie wiem czy można mi tu otwarcie pisać, że lubię tę firmę... żeby mnie tylko jacyś adwokaci nie zaczęli straszyć...)
- w wolnych chwilach: czytam książki (głównie powieści sensacyjne, kryminały i ostatnio wszystko, co dotyczy wychowania kotów), słucham muzyki (mój gust muzyczny jest po dziś dzień niezdefiniowany) i namiętnie gotuję :)

Jeszcze nie zdecydowałam się w którym języku pisać... więc póki co:

And so it happened! I've finally decided to start my very own blog! Yey, how good is that? We'll we're about to see :)
I must admit, I've been inspired by a lot of bloggers I read almost every day. But I will mention them soon, promise :)

A few facts about me:
- right now, instead of writing a blog I should be writing my MA thesis... But hey, a blog is far more interesting isn't it?
- I'm a cat person. Which, of course doesn't mean I don't like dogs. It's just that I own two awsome cats and take care of two more that officially live with my parents. I will soon introduce you to all four of them :)
- I am also a cosmetic addict. Well, basically a MAC addict, to be honest. But there are some other brands that I like as well. Lately, I've also started to be dangerously dependent on OPI nail polishes, which I love! (to tell you the truth, I don't feel comfortable saying that in the light of the latest online events. I'm afraid of the company's lawyers suing me for just mentioning them... but anyway, I'll take the risk)
- in my free time, I usually read books (mainly novels of sensation, crime stories and lately everything that's connected with how to raise a cat), listen to music (my taste has not yet been decided upon) and cook, which I really adore...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla mnie cenny, każdy z radością czytam i zapewniam, że na każdy postaram się odpowiedzieć najszybciej jak się da.

Bardzo Was proszę o niezostawianie w komentarzach bezpośrednich linków do blogów. Uwierzcie mi, ja też szukam fajnych blogów i jeśli zainteresuje mnie Wasz komentarz - poradzę sobie ze znalezieniem Waszego bloga.
Komentarze obraźliwe lub mające na celu wyłącznie autopromocję, a także wszelkiej maści spam będą od razu usuwane.

Copyright © 2014 Sweet & Punchy , Blogger